Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Peme Krishtlindjesh bredh e dendur me debore. Madhesia 120 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#43544

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Peme

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.