Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Borse me uje, ideale per te ngrohur cdo pjese te trupit sidomos gjate nates ne ditet teper te ftohta. Mbyllje e sigurt, mjafton ta mbushni me uje normal dhe ta vendosni ne prize qe te ngrohet, veshur me material pellushi nga jashte per t'ju mbajtur sa me bute, ne 5 ngjyra te ndryshme si vjollce, kafe e haur dhe e erret, blu dhe e kuqe.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#32896

Kategori: Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.