Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Filxhan kaq i bukur ne ngjyre te bardhe me figuren e lepurit.Perdoret dhe eshte i pershtatshem per festen e pashkeve.Me kapacitet: 560ml.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114738

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.