Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Seti i ngjyrave te vezeve ju vjen ne ndihme per te lyer vezet ne ngjyra te ndryshme dhe ti vendosni si dekoruese per festen e pashkeve.Seti vjen me ngjyrues vezesh,stickera te ndryshem per ti vendosur tek vezet.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114727

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.