Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Dekoruese pashke qe vjen me kete set kaq te bukur zogjsh ne ngjyra te ndryshme.Me permasa:3.5cm.Seti ka 10cope.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114716

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.