Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Qiri dekorativ i vendosur ne gote me kapak druri dhe me figuren e yllit ngjyre blu.Kaq i bukur per tu perdorur dhe si aromatik dhe si dekorativ per shtepine tuaj.Me permasa:7.5x9.5cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114696

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.