Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shporte dekorative per pashke ne forme veze,mund te perdoret per te zbukuruar ambjentin e shtepise tuaj.Mund te varet ose te vendoset ne tavoline.Vjen me shkrimin Hello Spring me lule shumengjyreshe..Me permasa:12x8x14cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114693

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.