Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngjyruesi i vezeve vjen ne ngjyre te kuqe.dhe sherben per te lyer vezet e pergatitura nga ju.Femijet tuaj do ta dashurojne kete proces dhe do tju bashkohen per ngjyrosjen e vezeve te pashkeve.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114689

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.