Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shporta dekorative e pashkeve vjen me dorezen e saj material bamboo-je dhe rreth saj ka tyl ngjyre vjollce.Sherben si dekoruese per ambjentin e shtepise tuaj dhe mund te mbushet me zbukurime pashkesh.Me permasa:21x38cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114688

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.