Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shporte dekorative ngjyre jeshile me lule te bardha rreth saj,e bejne kete shporte kaq te vecante dhe te bukur per festen e pashkeve.Mund te perdoret si dekoruese per shtepine tuaj duke e vendosur ne tavoline per ta mbushur plot me veze shumengjyreshe ose me cdo gje tjeter qe ju deshironi.Me permasa:18x8cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114685

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.