Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shporte dekoruese ngjyre jeshile me thurje.Dorezen e ka me fije bamboo-je, per ta bere me te lehte levizjen e shportes duke e vendosur ne ambjentet e brendshme apo te jashtme te shtepise si ne ballkon ose oborr.Me permasa: 20cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114683

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.