Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shporte dekoruese me thurje dhe ngjyra te ndryshme.Ka mbajtesen e saj per ta bere me te lehte levizjen e shportes duke e vendosur ne ambjentet e brendshme apo te jashtme te shtepise si ne ballkon ose oborr.Me permasa: 22x30cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114682

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.