Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shporte dekorative i cili vjen ne ngjyre te bardhe me bar jeshil me thurje dhe me rosak te verdhe.Mund te perdoret si dekoruese per ambjentin e shtepise tuaj ose per te vendosur vezet e ngjyrosura ne rast servirje.Me permasa: 20x10cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114681

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.