Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kosh dekorativ i cili sherben per dekor pashkesh,mund ta mbushni me zbukurimet qe ju keni ne shtepi qe simbolizojne kete feste kaq te bukur, sic eshte lepuri,veza,lulet etj.Vjen ne forme ovale me permasa: 25x20x8cm.Eshte e nderthurur me material cilesore bamboo dhe pelhure.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114653

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.