Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shporte me doreze te qendrueshme dhe me topa shumengjyreshe.Sherben si dekoruese per festen e pashkeve.Mund te vendoset ne kuzhine,dhomen e ndenjes ose ne ambjentet e jashtme si ballkon ose oborr.Me permasa: 18x30

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114651

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.