Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Forme te ndryshme .Pergatisni ushqimet tuaja me keto forma kaq te bukura qe simbolizojne festen e pashkeve.Material silikoni.Gjithsej ka 24 forma dhe paketimi vjen me permasa: 10.5x21cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114638

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.