Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Formueset vijne ne 6 forma te ndryshme te cilat sherbejne per ti dhene vezeve formen qe ju deshironi me motivet e festes se pashkeve.Dekor teper i vecante per kuzhinen tuaj dhe per me teper femieve do ju pelqeje shume kjo menyre e te gatuarit.Ka material silikoni.Paketimi ka permasa: 17x26.5cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#114636

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.