Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Vazo dekoruese e cila vjen ne ngjyre te bardhe.Eshte nje model teper i vecante dhe i pershtatshem me cdo ambjent.Mund te vendosni lule per ti dhene nje pamje me te plote.Me permasa: 18.5x19.5cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113539

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.