Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kjo vazo vjen ne nje model teper te vecante qe mund te vendoset ne ambjentet e punes ose te shtepise.Me permasa:15x21cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113534

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.