Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Makine llogaritese me kod: JS-873, Ju ndihmon per te kryer llogaritjet,mund ta perdorni ne ambjentet e punes,shkolles etj.Me permasa; 15x12cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.