Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cajnik me material qeramike e cila mundeson berjen e cajit ose te kafes.me doreze mbajtese te levizshme.Rezistente ndaj temperatures.,Mund te servirni kafen ose cajin tuaj me kete ibrik te vecante me kapacitet:2.5L.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.