Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kujdesi per thonjte e duarve ose kembeve, me ane te kesaj pajisje do ta keni akoma me te thjeshte pastrimin e tyre dhe heqjen e xhelit nga thoi.E pershtatshme per vajzat te cilat kujdesen per mirembajtjen e thonjve.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113523

Kategori: Bukuria & Shendeti, Thonjtë, Mjete Thonjsh

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.