Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set per femijet e vegjel me arush i cili perfshin nje shall dhe kapuc per vajza dhe djem.Ka nje material teper te plote,te bute dhe te rehatshem, me push nga brendai cili mban ngrohte femijet tuaj ne keto dite te ftohta te dimrit.Nje dhurate qe cdo femije do i duhej ne kete periudhe.E disponueshme ne ngjyre; e kuqe,blu,e verdhe,mustard dhe roze.E pershtatshme per moshen 3-10vjec.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113515

Kategori: Nena & Femija, Kujdesi per beben, Aksesorë

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.