Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set per femijet e vegjel,i cili perfshin nje shall dhe nje kapuc per vajzat e vogla dhe per djemte.Ka nje material teper te plote,te bute,dhe te rehatshem me cope brenda.Mban ngrohte femijet tuaj ne keto dite te ftohta te dimrit.Seti vjen ne ngjyra te ndryshme me motive te ndryshme kafshesh per tu pershtatur me shijet e femijeve tuaj.E disponueshme ne ngjyre:lejla,roze,e verdhe,mustard,gri dhe blu.Te pershtatshme per moshen 2-6 vjec.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113511

Kategori: Nena & Femija, Kujdesi per beben, Aksesorë

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.