Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ore dekorative e cila vjen me nje dizajn teper te vecante,ne forme rrethore.Punon me ane te baterive dhe ka mundesi te ndricoje ne pjesen anesore duke ndryshuar dritat.Ka nje pamje realiste dhe eshte teper dekorative per ambjentet e shtepis ose te punes.Permasat jane:20x10cm.E disponueshme ne ngjyre te kuqe,lejla,portokalli,te zeze,jeshile dhe blu.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113493

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ora

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.