Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set masazhues per trupin dhe qafen me kod:IKX-8801,Ky masazhues ka 3 koka te ndryshme,te cilat mund ti nderroni per tu pershtatur me zonen ku ju deshironi te masazhoni si,shpina,kembet,duart,pulpa,etj.Bashke me masazhuesin vjen dhe masazhuesja e qafes e cila ju ndihmon ne reduktimin e dhimbjeve dhe ju jep momente qetesie dhe relaxi.Mund ta perdorni kudo ku deshironi ne shtepi,zyre ose mund ta merni me vete neper udhetimet e gjata qe keni.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.