Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Masazhuesi elektrik i cili mund te perdoret ne shtepi, ne ambjentet e punes ne zyre ose ne makine.Ju ndihmon per te qetesuar dhimbjet e trupit,lehteson dhimbjet e qafes dhe mund ta komandoni tek butonat perkates ndryshimin e masazhit,nxehtesine.Nxit funksionin e trupit dhe ndihmon ne nje gjume te rehatshem dhe te qete.Me permasa:61x46cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.