Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngjitese qerpikesh qe do tju ndihmoje per te ngjitur qerpiket qe deshironi te vendosni.Mund te vendoset gjithashtu dhe tek vetullat per ti dhene atyre formen e deshiruar.Mund te mbajne per ore te tera dhe vetullat tuaja do te qendrojne po njesoj,dhe qerpiket ne momentin e aplikimit te ngjitesit do te thahet per pak sekonda.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113137

Kategori: Bukuria & Shendeti, Kujdesi lëkures, Fyryra

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.