Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Karikues me Wireless 4 ne 1,zgjidhja e duhur per kedo qe deshiron prakticitetin pasi kjo pajisje mund te kryeje 4 funksione.Mund te karikoni telefonin tuaj,Smart Watch ose AirPods dhe gjithashtu mund te ndricoje.Mund te kryeje gjithe keto veprime ne te njejten kohe pa ju munduar dhe duke ju kursyer kohe.Fuqia per karikimin e ores eshte: 3W,per karikimin e Airpods eshte: 2W,per karikimin e telefonit: 15W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113128

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Karikues

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.