Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Treni zbukurues qe ju duhet per kete periudh festash.Mund ta vendosni ne tavoline ne ambjentet e shtepise ose te punes duke ndryshuar atmosferen dhe duke e kthyer ate ne festive.Treni i vogel qe ka kater pjese dhe mbi te jane te vendosur personazhe te pelqyer nga femijet dhe kutia ne forme dhurate.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110220

Kategori: Pashke, Krishtlindje, Dekorative

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.