Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Furca e Make Upit qe ju ndihmon per hapjen e fondatines.Ajo do te hape fondatinen ne menyre perfekte pa lene asnje vijezim ose njolle te padeshiruar.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110109

Kategori: Bukuria & Shendeti, Makeup, Aksesorë Dhe Mjete

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.