Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Seti i furcave te Make Upit vjen me 7 furca te ndryshme si:furca per syte,per faqet, per konturim te fytyres,Këto furça janë të holla, të buta dhe të dendura, duke e bërë aplikimin shumë më të këndshëm dhe dendësia siguron aplikim shumë më të mirë. Një dhuratë për ata që e duan grimin apo edhe thjesht të mësojnë dhe eksperimentojnë me grimin.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110105

Kategori: Bukuria & Shendeti, Makeup, Aksesorë Dhe Mjete

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.