Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Seti per fytyren dhe floket me kod:LZ-006A,Vjen me 4 pjese te ndryshme ku secila pjese ka perdorim te ndryshem.Koka e pare e setit vjen per perdorimin e pjeses se gjere te fytyres sic eshte faqja dhe tek pjesa e nofulles,koka e dyte sherben per zonen e ndjeshme si rrathet e zinj poshte syve,koka e trete ne forme te lakuar eshte per zonat me pika dhe e katerta krehër për stimulimin e qarkullimit të kokës për të rritur flokë të rinj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110104

Kategori: Bukuria & Shendeti, Kujdesi lëkures, Fyryra

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.