Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pastruesi i furcave te Make Upit eshte zgjidhja ideale per ju. Modeli MBC-01.Shume e thjeshte ne perdorim dhe praktike, mjafton qe te vendosni furcen qe doni te pastroni siper dhe duke shtypur butonin ajo do te rretullohet vete duke bere nje pastrim 100% efikas.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110093

Kategori: Bukuria & Shendeti, Makeup, Aksesorë Dhe Mjete

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.