Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Makina e heqjes se qimeve me Model:RA-6888, ben te mundur heqjen e qimeve ne menyre te thjeshte dhe jo te dhimbshme.E le lekuren e bute dhe nuk mbetet asnje qime ne lekure.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.