Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shtrydhese agrumesh elektrike Sinboss.Modeli SO-204, per te perfituar lengje te fresketa nga agrumet si portokalli,limoni,qitro etj. Transparent nepermjet te cilit mund te shikoni procesin e pergatitjes se lengut. Pastrohet mjaft thjeshte me uje te rrjedhshem. Fuqia 60W, tensioni 220V, kapaciteti 1200ml.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110082

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.