Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Model i përshtatshëm për shumicën e këpucëve: këpucë të sheshta, këpucë sportive, sandale, këpucë lëkure, këpucë për ecje, çizme bore, etj.Tekstura e tabanit është projektuar që të jetë kundër rrëshqitjes dhe rezistente ndaj konsumit, duke rritur fërkimin dhe duke e bërë më të sigurt për t'u përdorur. Materiali i zgjedhur fleksibilitet i fortë, mund të tërhiqet sipas dëshirës dhe të përshtatet lehtësisht në këpucë me madhësi të ndryshme.Materiali i silikont ju mundeson qe ta , shpëlani me ujë të pastër dhe të ripërdorshëm;

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110053

Kategori: Nena & Femija, Kujdesi per beben, Aksesorë

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.