Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shandani me pesë koka ne te cilat mund te vendosni qirinj te vegjel. Dekorimi i shtëpisë behet me artizanatme kete shandan i cili ka material metali.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110040

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dekor, Qirinj & Shandanë

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.