Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Komplet thikash Zepte ZP-003 me valëzim të zi me gjashtë pjesë, thika kuzhine me thikë jo ngjitëse të mishit të prerë në stil evropian. Set profesional i thikave të kuzhinëS i bërë nga çelik inox. Me Veshje qe nuk ngjit. Eshtë një markë cilësore dhe e domosdoshme për kuzhinën tuaj

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110024

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Kuzhina, Thika & Aksesorë

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.