Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cakmaku Zipo super i vecant, eshte i vogel dhe mund te meret kudo me vete pra eshte teper praktik.Ndjehuni te vecante ne tavoline.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110017

Kategori: Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Super Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Super Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.