Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pasqyre profesjonale per make up me drite LED e domosdoshme per perditshmerine tuaj. Ajo ju mundeson ndricim goxha te mire dhe gjithashtu ne fund ka mbajtese per aksesore te tualetit dhe bizhuteri.. Dizanj modern me veshje lekure.Hapet dhe mbyllet duke ju ofruar pamje nga tre kende te ndryshme.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#109976

Kategori: Bizhu & Aksesore, Aksesorë, Set Aksesore

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.