Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ore me makine per femije, vjen me nje dizajn teper terheqes dhe te pershtatshem per te gjithe femijet.Komandohet nepermjet ores deri 2.4GHZ 40 metra distance.Karikohet me fishe USB.E pershtatshme per femije te moshes 3 vjec +

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102676

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.