Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tapet per femije kaq i bukur, perfekt per te mbrojtur femijet nderkohe qe luajn, per te mos u bere pis, per tu ushqyer apo per tu mbajtur si shtroje ne cdo ambient te shtepise. Perbehet prej materiali cilesor i cili nuk rreshqet dhe i ofron siguri femijes ne cdo moment. Paloset, cka e ben praktik per ta marre kudo me vete.Me permasa: 150 cm x 200 cm.Te disponueshme modelet si ne foto.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102667

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Aksesorë

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.