Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Loder per femije, kaq e bukur dhe terheqese per te voglin tuaj, e cila pervecse e argeton ate fale lojes se kapjes se topit nepermjet timonit gjithashtu nxit zhvillimin motorik, koordinimin dore sy dhe perqendrimin e tij.Perbehet prej materiali plastik teper cilesor jo te demshem per femijen. Permasat: 39 x 23 x 62 cmE pershtatshme per femije te moshes 3 vjec +

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102661

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.