Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Projektor Led, kaq terheqes vjen me drite shumengjyreshe dhe imazhe te rrotullueshme 360 grade duke e bere ambientin tuaj edhe me te vecante. Mbeshtet karten TF (Max 16G, nuk përfshihet) dhe radio FM Mund ta lidhni telefonin me tuaj nepermjet Bluetooth per te luajtur kengët tuaja te preferuara.Karikohet me fishe USB. Permasat: 11 x 12cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102567

Kategori: Elektronika, It, Projektore

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.