Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender dore Prestige Modeli: PHB 11.0, zgjidhja perfekte qe ju vjen per pergatitjen e lengjeve te ndryshme, salcave, pureve, smoothies, milkshake apo superave te ndryshme.Vjen me thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e duhur, me 1 nivele shpejtesie, Fuqia: 250W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102549

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.