Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Sticker per thonjte, kaq te vecante vijne me elemente dekorativ per festat e fundvitit si peme krishtlindjesh, babagjysh, floke bore etj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102414

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.