Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Canta kartoni per paketim kaq te bukura vijne me dizanje festive si babagjysh, drere dhe plak bore, Perfekte per ti bere dhuratat tuaja te fundvitit edhe me unike.Te disponueshme ne permase: Small 18 x 10 x 23 cm, Medium 26 x 12 x 32cm dhe Large 30 x 12 x 40 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102347

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.