Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fjongo dekorative me shkelqim, kaq te vecanta perfekte per te paketuar dhuratat tuaja te fundvitit, per buqeta te ndyshme apo punime handmade.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe, te kuqe dhe gold.Gjeresia: 3cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102325

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.