Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kuti dhuratash, kaq te bukura e te vecanta, te disponueshme ne 3 madhesi, perfekte per te paketuar dhuratat tuaja kete fundvit duke i bere ato dhe me elegante.Te disponueshme ne ngjyre te kuqe dhe blu.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102321

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.